وبلاگ آموزشی

انتشار مقالات آموزشی مرتبط با طراحی و توسعه وب

از اینکه مدام آشنا و غریبه شما را در کانال‌ها و گروه‌های مختلف اضافه می‌کنند در عذابید؟ برای حل این مشکل راه حل ساده‌ای وجود دارد.

ابتدا در بخش Settings گزینه Privacy and Security را لمس کنید. در اینجا بخش Groups اضافه شده است، آن را انتخاب کنید. ابن بخش به طور پیش‌فرض روی Everybody تنظیم شده است که می‌توانید آن را روی My Contacts تنظیم کنید تا فقط دوستان شما قادر به اضافه کردن شما به گروه‌های تلگرامی باشند. همچنین در بخش پایین اگر تعدادی از دوستان و افراد لیست هنوز بدون اجازه، شما را به گروه‌های تلگرام اضافه می‌کنند می‌توانید لیست استثنای Never Allow تعریف کنید تا آنها هرگز نتوانند شما را ناخواسته به گروه‌ها و کانال‌ها اضافه کنند. در صورتی که بخش بالا روی My Contacts باشد، با لمس Add User بخش Never Allow می‌توانید شخص موردنظر را از لیست انتخاب کنید

شماره 1 :

شماره 2 :

شماره 3 :

شماره 4 :

شماره 5 :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: zip, rar, pdf, docx, doc.jpg, png 0 / 5
با احترام،نظرات شما قبل از انتشار می بایست توسط مدیریت تایید گردد؛این مورد صرفا جهت نظم دهی بود و سعی می گردد تا حد امکان انتقادات شما سانسور نگردد ؛ خواهشمندیم انتقادات خود را با ادبیاتی مطرح بفرمایید تا بتوان آنها را برای سایرین منتشر نمود!
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد