قوانین و مقررات چنل سل

خرید و فروش کانال تلگرام | خرید ممبر تلگرام | خرید ممبر کانال تلگرام

قوانین سایت چنل سل

  1. قوانین افزایش ممبر تضمینی تلگرام :

1/1) لازم بذکر است که تمامی ممبر ها از طریق تبلیغ در کانال های بزرگ و پرطرفدار با موضوعات متفاوت بدست می آیند ( و هرگونه درخواست از جانب شما مبنی بر اینکه تبلیغات شما در کانال هایی با موضوع دلخواه ثبت شود ؛ مطلقا ممنوع می باشد ) .

2/1) چنل سل به هیچ وجه از ممبر فیک و بازدید فیک استفاده نمیکند .

3/1) تبلیغات شما عزیزان برای جذب ممبر تضمینی ( در سرویس افزایش ممبر تلگرام ) حداقل در 10 کانال ثبت می شود و به همین منظور باید تا اتمام تبلیغ در تمامی کانال صبر داشته باشید تا تمامی اسکرین شات ها از مدیران کانال ها برای چنل سل ارسال شود و در صورت درخواست گزارش از جانب شما ، چنل سل موظف است ظرف مدت 12 الی 24 ساعت کاری ؛ این گزارش را برای شما ارسال نماید
بدلیل تعدد کانال ها و اینکه مشخص نمیشود در کدام یک از کانال های چنل سل تبلیغات صورت می پذیرد ( امکان ارائه آیدی کانال های چنل سل مقدور نمی باشد ) و بدلیل اینکه تبلیغات شما بصورت سیستم چرخشی بین ادمین کانال های چنل سل در حال تبلیغ می باشد ؛ در برخی موارد لحظه شروع و در برخی موارد حین انجام تبلیغ و گاهی اوقات تا 24 ساعت بعد ( روز کاری ) گزارشات ارئه میشود .

4/1) توجه داشته باشید در افزایش ممبر تضمینی تلگرام ، از زمان شروع کار ؛ گزارش تصویری ( اسکرین شات ) از عدد کانال گرفته می شود ؛ نه از زمان ثبت سفارش شما ، ممکن است در زمان ثبت سفارش شما به عنوان مثال ( عدد کانال 25 باشد ولی در زمان شروع کارِ ما ؛ این عدد پایین تر یا بالاتر رفته باشد ، ما از زمان شروع کار گزارش تهیه کرده و تعداد را محاسبه میکنیم ) .

5/1) افزایش ممبر بالاتر از 5 هزار نفر با ریزش گیری انجام میشود ، به این صورت که امروز برای شما هزار ممبر ثبت شده و بین چند ساعت الی یک روز متوقف می شود تا افرادیکه به هر دلیلی تمایل ندارند در کانال شما بمانند ؛ خارج شوند ( لفت میدهند ) و همچنین با هر بار توقف ؛ شما می توانید با ارسال پُست جدید ؛ بازدیدهای خود را بررسی نمائید و از نو شروع به افزایش ممبر خواهد شد و به این ترتیب ؛ در انتهای کار تعداد ممبر خالص دریافت میکنید ( بطور میانگین ، روزانه هزار الی دو هزار افزایش ممبر انجام می شود ، البته تعداد افزایش روزانه بستگی به موضوع کانال و همچنین تعداد ممبر درخواستی شما دارد و با توجه به شرایط ؛ متغیر می باشد ) .

6/1) در سفارشات افزايش ممبر تضميني کانال تلگرام ، فقط از لينک پرايوت کانال شما ( ولی کانال در حالت پابلیک )استفاده ميشود .

7/1) از زمان خريد پکیج افزايش ممبر تلگرام تا پايان تحویل ، حق تغيير اسم کانال يا محتوا را نداشته و در صورت تغيير ، سفارش شما لغو و هزينه ای عودت داده نمی شود .

8/1) تا پايان تبليغات حق تبليغ و تبادل با کانال هاي ديگر در کانال خودتان را نداشته و در صورت مشاهده ؛ سفارش شما لغو و با کسر ضرر ؛ هزينه مانده عودت داده مي شود ( مگر با امور پشتیبانی و یا واحد فروش چنل سل ؛ هماهنگ شده باشد ) . 9/1) در صورت صلاح ديد کارشناسانِ چنل سل ، در زمان تبليغات ؛ از گذاشتن پُست در کانال ؛ بايد خودداري کنید .

10/1) در صورت تغییر روزهای انجام تبلیغ توسط شما ، امکان تاخیر در زمان تبلیغ ممکن میباشد و چنل سل ؛ فقط روی روند کاری تضمین می کند . 11/1) توجه داشته باشید در زمان تبلیغات ؛ هرگونه توقف تبلیغ از طرف شما ؛ به هیچ وجه پذیرفته نیست و هزینه ای عودت داده نخواهد شد .

12/1) زمان شروع تبلیغ در سرویس افزایش ممبر تضمینی تلگرام ( 24 الی 72 ) ساعت کاری ؛ بعد از خرید و ارسال عکس و متن و لینک پرایوت کانال و همچنین فیش واریزی و یا 4 رقم آخر کارت برای امور واحد فروش می باشد .

13/1) در سرویس افزایش ممبر تلگرام ؛ مدت زمان تحویل سفارشات بستگی به متغیرهایی دارد ؛ از جمله نوع پکیج انتخابی ( تعداد ممبر درخواستی ) ، موضوع کانال ، شرایط و مواردی دیگر .

14/1) از زمان شروع تبلیغات تا اتمام سفارش ؛ هر ورودی ممبری که شما دریافت کنید از طرف چنل سل می باشد و هیچگونه عذر و بهانه ای پذیرفته نیست ( بدلیل تداخل در تعداد افزایش ممبر نباید همزمان از چند سایت , کانال , و یا مرجع دیگری خرید نمائید ) .

15/1) ملاک چنل سل از نظر تعداد بازدید پُست ها ، 24 ساعت بعد از پایان تبلیغات و تعداد بازدید آخرین پُست می باشد .

16/1) در صورت تاخیر در روند تبلیغات از سوی چنل سل و خارج شدن از مدت قراراد ، فروشنده موظف است بعد از درخواست کتبی خریدار ( دست نویس با امضاء خریدار و تاریخ ثبت نامه و ارسال بصورت ایمیل ، فکس ، پُست ، برای امور پشتیبانی چنل سل ) مبلغ قرارداد را ظرف مدت 10 روز کاری از زمان دریافت نامه بدست چنل سل ؛ به خریدار عودت دهد .

17/1) در طول مدت تبلیغات ؛ هرگونه تغییری که در قوانین تلگرام و یا قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام شود و موجب قطع ارتباط و یا مسدودیت به تنها و یا کلی کانال تلگرام شما شود ، چنل سل ممبرهای مانده را از موضوع قرارداد کم کرده و مانده مبلغ را عودت می دهد .

  1. قوانین فروش کانال تلگرام :

1/2) در سرویس فروش کانال تلگرام در صورت افزایش ممبر فیک ( تقلبی ) توسط شما ؛ حتی بصورت ناخواسته ( در جای دیگری سفارش ثبت نموده و آن ها از ممبر فیک استفاده کنند ) بعد از خرید کانال و همچنین در صورت استفاده از ممبر فیک ( تقلبی ) ، قبل و یا بعد از سرویس افزایش تضمینی ممبر تلگرام ؛ پشتیبانی از سوی چنل سل شامل نمی شود ( چراکه حذف ممبرهای فیک توسط تلگرام بین چند روز الی چند ماه زمان خواهد بُرد ) .

2/2) در سرویس فروش کانال و افزایش تضمینی ممبر ( تلگرام ) به دلیل اینکه تمامی ممبرها ایرانی و فعال می باشند ، چنانچه بعد از تحویل ، در تعداد ممبرها کاهش یا افزایش به وجود آید، چنل سل هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد ( ریزش کانال شما بستگی به محتوای پُست ها ، زمان ارسال پُست ، و متغیر های دیگر دارد ؛ که رعایت این موارد به عهده شماست ) .

3/2) در سرویس فروش کانال تلگرام با موضوع مشتری ؛ مدیریت کانال تا پایان کار بر عهده ی چنل سل می باشد و بعد از اتمام کار تحویل شما می گردد ، همچنین خریدار موظف است روزانه 2 الی 3 پُست و در هفته حداقل 20 پُست برای چنل سل ارسال نماید ، پُست های ارسالی باید داری کیفیت مناسب باشند .

4/2) برخی از موضوعات سرویس فروش کانال تلگرام با موضوع عمومی ؛ همچون مُد و فشن ، هنرمندان ، طنز و کمدی و مواردی دیگر می باشد .

5/2) تحویل کانال های خریداری شده ؛ بصورت تغییر شماره به شماره خریدار
(
change number ) صورت می گیرد و شماره اعلام شده نباید هیچ تلگرامی بروی آن نصب شده باشد و اگر نصب شده است ؛ نسبت به حذف ( deactive ) از سایت تلگرام اقدام و شماره مورد نظر را به واحد فروش چنل سل اعلام فرمائید .

6/2) مسئوليت کانال هاي تلگرام بعد از واگذاري با توجه به قوانين جاري کشور و قوانين تلگرام که منجر به مسدود شدن کانال شما شود ، هیچ گونه مسئولیتی متوجه چنل سل نخواهد بود( استفاده از تصاویر و محتوای نامناسب و مستهجن و فروش اجناس ممنوعه و عدم رعایت کپی رایت و موارد دیگری سبب مسدود شدن کانال شما میشود ) .

7/2) توجه داشته باشید ؛ بعد از خرید پکیج مورد نظر خود ؛ میتوانید از طریق آیدی پشتیبانی تلگرام چنل سل ؛ با همکاران ما جهت روند فعالیت و هماهنگی های لازم ؛ ارتباط برقرار نمائید ، و بازاریاب فقط وظیفه معرفی خدمات چنل سل را بر عهده دارد و توانایی دخالت در امور پشتیبانی را ندارد .

  1. قوانین کلی سایت :

1/3) کليه خدمات اين سایت طبق قوانين جاري کشور انجام ميشود و خارج از چارچوب قوانين ؛ خدماتي ارائه نمی شود .

2/3) داشتن سن قانونی برای استفاده از خدمات سایت چنل سل اجباری می باشد و اگر شما زیر سن قانونی هستید ؛ با عرض پوزش ؛ حق استفاده از خدمات این سایت را ندارید .

3/3) کليه پرداخت ها به هر شیوه ای که باشد، باید بنام صاحب امتیاز وب سایت ؛ جناب آقای سروش امیدی واریز شود و هرگونه پرداخت غیر از مشخصات فوق نامعتبر می باشد ، سایت چنل سل دارای تعدادی بازاریاب می باشد که به روش های مختلف در حال بازاریابی هستند و این افراد تحت هیچ شرایطی حق دریافت هیچگونه وجهی را چه بصورت نقد و یا پرداخت به روش های دیگر غیر از نام مدیرعامل شرکت ؛ جناب آقای سروش امیدی ندارند و در صورت برخورد ( تقاضا می شود ؛ مدارک قابل استناد را به شماره تلگرامی 7174024-0903 ارسال نمائید و یا با شماره 66156584-021 تماس حاصل فرمائید ) شایان ذکر است که احتمالا برخی از این افراد جزو عوامل بازاریاب چنل سل نبوده و بصورت خودمختار دست به سواستفاده از عنوان شرکت و کلاهبرداری می نمایند .

4/3) تمامی مکالمات شما عزیزان ، هم بصورت پیام و هم بصورت تماس صوتی ( بمنظور آموزش نیروهای جدید ) ثبت و ضبط میشوند ، شخصیت هر کس را در آینه کلامش می توان شناخت ؛ خواهشمند است زمان ارتباط با امور پشتیبانی ؛ ادب گفتاری را رعایت فرمائید .


5/3) مبالغی که اضافه و یا اشتباه به حساب های شرکت واریز شود ، فقط با درخواست کتبی صاحب حساب ؛ همراه با اصل کارت ملی و یا شناسنامه ی صاحب حساب که با هماهنگی قبلی به شرکت مراجعه میکنند ؛ طی 10 روز کاری پس از تایید مدارک توسط شرکت ؛ به همان شماره کارتی که این مبلغ واریز شده ، قابل بازگشت خواهد بود ( این کار صرفا برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی می باشد )

6/3) توجه داشته باشید ؛ نقض هر یک از قوانین چنل سل توسط شما ؛ سبب تداخل در تبلیغات و یا کنسل شدن کل تبلیغات می شود و هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد .

7/3) تمامی مشتریان برای ما عزیز و محترم بوده و شرایط تمامی شما دوستان متفاوت می باشد ولیکن در پرداخت ها هیچگونه تفاوتی وجود ندارد و هیچ فرقی بین شما و دیگر مشتریان نمی باشد ؛ چه افزایش هزار ممبر و چه پانصد هزار ممبر ( پس تقاضا میشود طبق این بند از قوانین ؛ از درخواست های بی مورد پرهیز نمائید ) .

8/3) بمنظور حساسیت برخی از شما عزیزان نسبت به پرداخت وجه بدون قرارداد ؛ می توانید برای عقد قرارداد بصورت رسمی در سربرگ شرکت و شماره ثبت رسمی با پرداخت 9% مالیات مبلغ قرارداد ( پکیج مورد نظر ) ، از این امکان بهره مند شوید .

9/3) روش های پرداخت ؛
- خرید از سایت رسمی چنل سل که تنها راه برای بهره مندی از مزایای شرکت می باشد
- کارت به کارت ( فقط به نام مدیرعامل شرکت ؛ جناب آقای سروش امیدی )
- خرید آنلاین ( اینترنت بانک ) ، همراه بانک ، تلفن بانک ...
- استفاده از دستگاه
pos مستقر در شرکت

10/3) برای اطلاع از فهرست مصادیق محتوای مجرمانه ؛ به آدرس http://www.cyberpolice.ir/page/2551 مراجعه شود .

11/3) چنل سل ؛ فقط مطالب و قوانین مُندرج در این سایت را تضمین میکند .

12/3) حق کپی بطور کامل برای چنل سل محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری و سواستفاده از قوانین و دیگر موارد سایت چنل سل ؛ تخلف محسوب شده و مجرم تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد .

13/3) عواقب نخواندن این قوانین به عهده خریدار می باشد .

برقراری ارتباط با دپارتمان چنل سل

خدمات تلگرام
خیابان آزادی
خیابان حبیب الله نرسیده به میدان حسن حسینی پلاک 103

جهت عدم تداخل در قرار ملاقات و جلوگیری از بی نظمی ، قبل از مراجعه حضوری ؛ نوبت رزرو نمائید
ساعت اداري شرکت در روزي هاي شنبه الی چهار شنبه 9 صبح الی 17 عصر

و پنج شنبه ها تعطیل می باشد
ساعت پاسخگویی در روزهای کاری فقط تا ساعت 20:00 و در روزهای غیر کاری تا 18:00 عصر می باشد

لطفا در ساعات غير اداري با شماره همراه امور پشتيباني ؛ تماس حاصل فرمائید و یا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید

زمان پشتيباني آنلاين در تلگرام فقط تا ساعت 22 مي باشد
در روزهاي تعطيل پشتيباني فقط از طريق تلگرام مي باشد